• Darmowa dostawa

  Ponad 800 zł.

 • Czas dostawy

  2-4 dni robocze

 • Stan magazynowy

  Wszystkie produkty w magazynie

 • Gwarancja zwrotu

  180 dni roboczych

Wszystko o FansBRANDS

Poznaj jeden z największych sklepów internetowych Formuły 1 na świecie i zespół, który za nim stoi!

Oficjalne dane firmy

Nasze motto: "Łączymy świat Formuły 1 razem!"

Formuła 1 i FansBRANDS zostały stworzone dla fanów i dzięki nim dotarły do miejsca, w którym są dzisiaj. A TY jesteś częścią społeczności, której możemy podziękować, że FansBRANDS stał się wiodącym sklepem internetowym F1 na całym świecie.

Z tego powodu nasi fani są w czołówce, a każdą usługę rozwijamy na ich korzyść, czyli Twoją. Tutaj nie tylko ubieramy Cię od stóp do głów w najnowsze trendy Formuły 1, ale jeśli masz otwarty umysł, możesz zostać członkiem prawdziwej społeczności F1.

Nasza historia - ważne momenty - cele

 • 2011 - Pit Box Kft.

  Historia FansBRANDS zaczyna się w 2011 roku, jednym ze złotych wieków Formuły 1, kiedy wszyscy byli dotknięci gorączką F1. Wtedy właśnie Pit Box Kft. Zaprezentowaliśmy się na Grand Prix Księstwa Monako, a następnie na zmianę przemierzaliśmy okoliczne miejsca. Pod koniec roku zaczęliśmy myśleć o założeniu sklepu internetowego.

 • 2012 - Duna Pláza - F1BOX - forma1-box.hu

  F1BOX rozpoczął swoją misję zdobywania fanów zarówno online, jak i offline. Na tym jednak rozwój się nie skończył, bo wkrótce potrzebowaliśmy większego magazynu…

 • 2017 - Vác - Formula1 BRANDS

  Przenieśliśmy się do Vác, gdzie udało nam się stworzyć prawdziwe imperium Formuły 1. Ale dlaczego zdecydowaliśmy się zmienić nazwę F1BOX? Przyglądaliśmy się rynkowi międzynarodowemu, ponieważ teraz sklep internetowy może dostarczać produkty w dowolne miejsce na świecie i chcieliśmy, aby ludzie od razu wiedzieli, co robimy. Tak narodziła się nazwa Formuły 1 Brands. Ale tak też nie było, więc wkrótce nastąpiła nowa zmiana ...

 • 2019 - nowa era - FansBRANDS

  Udało mi się! Nowy sklep internetowy, nowa nazwa i nowe cele. Uruchomiliśmy nasz międzynarodowy sklep, strony na Facebooku i Instagramie, program członkostwa VIP, portfel online i inne dodatki. Od teraz nie będzie żadnych zmian, tylko rozwój. Rozwój, ponieważ chcemy, aby wszyscy fani Formuły 1 dostali to, czego chcą.

 • 2021 - Zamknięcie salonu

  Zmodernizowaliśmy naszą gospodarkę magazynową, co zaowocowało outsourcingiem logistyki magazynowej do zewnętrznej profesjonalnej firmy, która może pomieścić znacznie więcej produktów, dzięki czemu poprawiliśmy również nasze możliwości magazynowe. Równolegle zlikwidowaliśmy nasz showroom, a do sklepu internetowego dodaliśmy nowe usługi, dzięki którym można jeszcze łatwiej składać zamówienia.

 • 2022 - Nasze biuro przeniosło się do nowej lokalizacji

  Nasz nowy adres, pod którym również otrzymujemy zwrócone paczki: 2600 Vác, Rádi út 1-3. Powiększ zespół, powiększ biuro, powiększ asortyment produktów. Do sklepu internetowego dodawanych jest coraz więcej produktów, które są oczywiście dostępne w naszym magazynie na Węgrzech i mogą być dostarczone natychmiast.

 • Nasz cel

  Jaki może być cel firmy Formuły 1 poza zdobyciem serc fanów F1 na całym świecie? Będziemy największym sklepem, a naszą marką będzie NASA, Apple i Amazon. To jest nasza wizja i nasz jedyny kierunek. Pytanie brzmi: jesteś z nami?

Zespół FansBRANDS

W porządku, ale kim są ludzie w tle? Czasami zespół się zmienia, ale w większości tylko się powiększa. Każdego dnia pracujemy z maksymalnym wysiłkiem, aby móc zaoferować to, co najlepsze. W naszym kraju praca nie kończy się po godzinie 16:00 ani w weekendy. Nasze życie kręci się wokół Formuły 1…

Chertes Levente

Dyrektor i właściciel FansBRANDS®

Chertes Levente

Chertesné Szőcs Melinda

Sales operator - HU / RO

Chertesné Szőcs Melinda

Bereczkiné Incze Melinda

Sales manager - HU / RO

Bereczkiné Incze Melinda

Lázár Dániel

Webshop manager

Lázár Dániel

Tóth Krisztián Márk

F1 news coordinator

Tóth Krisztián Márk

Jancsovics Tamás

FansBRANDS website developer

Jancsovics Tamás

Opinie fanów

Nigdy się nie ukrywamy: możesz nas ocenić w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli mamy taką możliwość, prosimy wszystkich o ocenę, a jeśli masz jakiekolwiek problemy, daj nam znać. Bo nie możemy niczego zmienić i nie możemy się rozwijać, dopóki nie usłyszymy krytyki ;-)

Nie wymyśliliśmy poniższych ocen, wszystkie można znaleźć w oficjalnym źródle. I nie tylko ;-) Tyle osób na pewno nie może się mylić...

Możesz również napisać o nas lub przeczytać więcej opinii na następujących kanałach:

Darmowa dostawa.

Na terenie Węgier dostarczamy paczki wszystkim fanom F1 bezpłatnie. Oczywiście mogą być wyjątki (kalendarz za 1 HUF itp.), ale i tak wcale nie jest źle ;-)

Zwrot 180 dni

Jeśli z jakiegoś powodu zamówiony przez Ciebie produkt Ci się nie podoba, lub wybrałeś zły rozmiar, możesz zwrócić nam produkt w ciągu pół roku, dzięki czemu nie będzie żadnych problemów.

Prezent na każde zamówienie

Co roku aktualizujemy oferowane prezenty i oferujemy prezent do każdego zamówienia. Czasami można dostać nawet największe prezenty. Śledź biuletyn... ;-)

Gry promocyjne

Okazjonalnie organizujemy również gry promocyjne, w których losujemy bilety na Hungaroring, 50-100 000 forintów i inne ciekawe rzeczy. Jeśli nie chcesz przegapić okazji, zapisz się do newslettera!

Gwarancja producenta

W przypadku produktów Formuły 1 należy pamiętać, że gwarancja jest udzielana bezpośrednio przez producenta. Tutaj jakość to nie żart i doskonale o tym wiem.

Abonament VIP

W FansBRANDS poważnie traktujemy lojalność: nasi lojalni klienci mają możliwość zostania Członkami VIP, co gwarantuje im dodatkowe 10% zniżki na prawie wszystkie produkty.

Newsletter i powiadomienia o wyścigach

Najlepsze oferty ogłaszane są wyłącznie w newsletterze. To nie żart! Tutaj będziesz mógł zobaczyć najlepsze prezenty. Wreszcie, nie przegapisz wyścigów Formuły 1, ponieważ wysyłamy Ci powiadomienia.

Zamówienia telefoniczne

Jeśli nadal masz wątpliwości, zadzwoń do nas, a pomożemy Ci złożyć zamówienie (w języku węgierskim, angielskim i rumuńskim)! Ale będziesz potrzebować adresu e-mail, ponieważ będziesz otrzymywać powiadomienia ...

Dostawa w dowolne miejsce na świecie

Jeśli jesteś na drugim końcu świata, nie martw się: zdziwisz się, gdy następnego dnia kurier zapuka do Twoich drzwi z zamówionymi produktami ;-)

10 000 produktów Formuły 1 w naszym magazynie

Gdybym miał jednym słowem opisać, co można znaleźć w naszym sklepie i na naszej stronie, byłoby to WSZYSTKO ZWIĄZANE Z FORMUŁĄ 1! Nieco bardziej szczegółowo, powiedziałbym, że jesteśmy dostępni dla wszystkich fanów Formuły 1 z gamą tysięcy produktów! Produkty otrzymujemy bezpośrednio z londyńskiego warsztatu producenta. Wszystkie produkty są oryginalne i objęte gwarancją. Śledzimy również zmiany w Formule 1, a jeśli pojawi się nowy zespół lub nowy kierowca, odpowiednio, jeśli ktoś zmieni zespół, to produkty dla kibiców pojawiają się jako pierwsze w naszym kraju.

Scuderia Ferrari logó
Mercedes AMG Petronas logó
Alfa Romeo F1 csapat logó
Haas F1 csapat logó
Mclaren logó
Force India logó
BMW Motorsport logó
Red Bull Racing logó
Ayrton Senna logó
Michael Schumacher logó

Czekamy na Ciebie na kilku kanałach, jeśli jesteś zainteresowany

FansBRANDS telefonszám

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +36 27 300 600! Pomożemy w doborze rozmiaru, złożeniu zamówienia, w kwestiach gwarancyjnych. Czekamy na telefony fanów Formuły 1 między 9:00 a 16:00 (UTC+2).

FansBRANDS email cím

Jeśli nie potrzebujesz pilnie odpowiedzi lub z jakiegoś powodu nie możemy odebrać telefonu, lub jeśli jest weekend, napisz do nas e-mail, a odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego. Czasami listy na platformach citromail i freemail są spamowane, więc użyj GMAIL!

FansBRANDS Facebook oldal

Możesz również wysyłać nam wiadomości na Facebooku. Odpowiadamy również na tej platformie, ponieważ dla niektórych jest to wygodniejsze. Staramy się być obecni we wszystkich obszarach i czekamy na pytania społeczności Formuły 1 z otwartymi ramionami niezależnie od dziedziny ;-)

FansBRANDS WhatsApp elérhetőség

W 2022 roku wprowadziliśmy nową usługę, a mianowicie WhatsApp, dzięki której możesz łatwo skontaktować się z nami za pomocą telefonu komórkowego lub komputera. Odpowiadamy niemal natychmiast w godzinach pracy.

Oficjalne informacje o FansBRANDS

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować, jeśli chcesz się upewnić, że jesteśmy prawdziwą firmą. Nie ukrywamy żadnych informacji przed fanami. I na koniec oficjalne informacje FansBRANDS:

 • Nazwa sklepu: FansBRANDS - dawniej F1BOX i Formula1 Brands
 • Nazwa firmy: Pit Box Kft. - ta nazwa pojawi się również na fakturze
 • Siedziba: Węgry 2600 Vác, Vám utca 10.
 • Główna działalność: 4771. Sprzedaż detaliczna odzieży w wyspecjalizowanych sklepach
 • Kapitał subskrybowany: 3.000.000 HUF
 • Obroty netto (2019): 187.095.008 HUF (566 063 EUR)
 • Obroty netto (2020): 235.510.008 HUF (666.494 EUR)
 • Obroty netto (2021): 294.360.992 HUF (797.726 EUR)
 • Obroty netto (2022): 569.129.000 HUF (1.497.708 EUR)
 • Showroom: Nieczynny od 2022 r., możliwe są tylko zakupy online
 • Europejski kod podatkowy: HU23163885
 • Numer w rejestrze handlowym: 13-09-144768
 • Data założenia: 15/02/2011
 • Data rejestracji w Urzędzie Rejestru Handlowego przy Trybunale ds. Szkodników: 16/02/2011
 • Nr. telefon centralny: +36 27 300 600
 • Dane do przelewu bankowego:
  • Nazwa banku: Cib Bank
  • Numer konta do przelewów na Węgry: 10700323-68451437-51200002
  • Numer konta dla przelewów z zagranicy (IBAN): HU70107003236845143751200002
  • KOD SWIFT (BIC): CIBHHUHB

Partnerzy

Przez lata przetestowaliśmy wiele zagranicznych agencji i firm. Niestety nie jesteśmy zadowoleni z najlepszych. Na szczęście są tacy, którzy pomagają nam osiągnąć nasze cele. Oczywiście nie oznacza to, że w przypadku pogorszenia jakości nie znajdziemy innych partnerów, dlatego chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby ich pozdrowić: dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

NETMIX logó

FansBRANDS to najlepszy klient NETMIX VIP. Jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych lub marketing internetowy, to korzystamy tylko z ich usług, ponieważ kładą oni szczególny nacisk na naszą dogłębną wiedzę o naszym myśleniu i celach.

GLS logó

Na terenie Europie nasze paczki dostarcza firma GLS. GLS jest największym i najszybszym. Oczywiście jest droższy niż inne, ale uważamy, że wszyscy fani Formuły 1 zasługują na otrzymanie zamówień następnego dnia.

UPS logó

UPS jest starszym bratem GLS: przyjmuje dostawy następnego dnia w dowolne miejsce na świecie. I nie oczekujemy niczego więcej niż ekskluzywnych usług dla tak ekskluzywnych produktów.

Ace Telecom logó

Dostawca usług internetowych i telefonicznych w hrabstwie Pesta. Warto o tym również wspomnieć, ponieważ bez bezpiecznego połączenia komunikacja nie byłaby tak stabilna, na co nie można pozwolić.